PADI najpopularniejsza, największa i najbardziej rozpoznawalna na świecie organizacja nurkowa.

Każdy moment jest dobry, aby spróbować swoich sił w nurkowaniu.

Odważ się i zanurz się w podwodnej krainie odrywając się całkowicie od rzeczywistości. Nie ważne czy masz 8 czy 100 lat podwodny świat urzeka swoim pięknem i daje niesamowitą dawkę pozytywnych emocji. Dla najmłodszych zabawa w wodzie będzie idealnym początkiem nurkowej przygody, a dla nieco już starszych INTRO idealnie sprawdzi się jako nurkowanie zapoznawcze, które da Wam poznać smak podwodnej przygody. Szeroka gama szkoleń rekreacyjnych, począwszy od kursu podstawowego wprowadzi Was w świat nurkowania, kursy specjalistyczne dodadą maksimum wrażeń, a profesjonalna ścieżka kariery doprowadzi Was do kursów instruktorskich czy też technicznych.


Wprowadzenie

więcej...
 • Discover Scuba Diving - INTRO (10 lat+) - pierwszy oddech pod wodą . Doświadcz nurkowania ze sprzętem powietrznym pod okiem profesjonalisty w kontrolowanych i komfortowych warunkach. Spróbuj jak to naprawdę jest - poczuj się jak ryba w wodzie.
 • Bubblemaker (8 lat+) - pokaż swojemu dziecku jak to jest oddychać pod wodą. Nurkowanie w pełnym sprzęcie powietrznym prowadzone w formie zabawy na basenie. Torpedy, podwodne przeszody... a to dopiero początek :D
 • PADI Seal Team (8 lat+) - program dla najmłodszych poszukiwaczy przygód. Podwodne misje dostarczą dziecku maksimum frajdy i wrażeń. Nurkowanie pełne gier, zabawy i atrakcji, a na koniec wstąpienie do elitarnego klubu Komando Foki.
 • PADI Skin Diver (8 lat+) - nauka pływania w sprzęcia ABC, oddychanie przez fajkę, opróżnianie fajki, poznanie wskazówek do efektywnego snorkellingu. Poszerz swoje umiejętności pływackie przed rozpoczęciem przygody z nurowaniem.

Pierwsze kroki

 • Open Water Diver (10 lat+) - doświadcz niezrównanej przygody, zobacz świat pod falami. Uzyskaj certyfikat PADI Open Water Diver i odkrywaj cudy podwodnego świata bez telefonu, szefa, bez zmartwień i trosk… po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat honorowany na całym świecie który da ci możliwość partnerskiego nurkowania już do 18 metrów (dla Junior OWD do 12m) ! Nie ma lepszej odskoczni od otaczającej nas rzeczywistości. Zdobądź pierwszy szczebel w nurkowaniu i delektuj się podwodnym światem. Nie musisz być wytrawnym pływakiem, wystarczy uśmiech oraz dobre zdrowie fizyczne. Nie jest wymagane również żadne wcześniejsze doświadczenie w nurkowaniu. Szkolenie w dogodnych dla Ciebie terminach oraz w pełni profesjonalnym podejściem, wszystko po to aby nurkowanie stało się dla Ciebie pasją. Poznaj świat z innej strony - z podwodnej strony !
 • PADI Scuba Diver - jeśli masz bardzo mało czasu to szkolenie jest dla Ciebie. Przekrocz granicę dwóch światów i wejdź do krainy podwodnych przygód. Zapoznasz się z zasadami nurkowania i zdobędziesz wystarczającą wiedzę i praktykę. Pod koniec szkolenia otrzymasz niezbędne do bezpiecznego nurkowania umiejętności oraz międzynarodowy certyfikat który da ci możliwość nurkowania do 12m pod nadzorem.

Poszerz swoje umiejętności

 • Advanced Open Water Diver (12 lat+) - emocje, doświadczenia, przygoda… Zwiększ swoją pewność siebie dzięki czemu będziesz czuć się bardziej komfortowo w wodzie. Odkryj nowe zainteresowania, zdobądź nowe doświadczenie, zanurkuj głębiej. W trakcie 5 nurkowań, z których obowiązkowym jest nurkowanie głębokie oraz nawigacyjne, poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności nurkowe. Szkolenie potwierdzone międzynarodowym certyfikatem PADI zwiększa Twój limit głębokości do 30m (dla Junior AOWD do 21m).
 • Rescue Diver (12 lat+) - największe wyzwanie, ale również największa satysfakcja. Dlaczego? Ponieważ nauczysz się jak zapobiegać i zarządzać problemami w wodzie. Staniesz się bardziej pewny/a swoich umiejętności jako nurek, wiedząc, że można pomóc innym w razie potrzeby. To jedno z najbardziej wymagających szkoleń, które przygotowuje do wypadków nurkowych, małych i dużych z wykorzystaniem różnych technik. Poprzez rozwój wiedzy i ćwiczeń ratowniczych, dowiesz się na co zwracać uwagę i jak reagować. Podczas scenariuszy ratowniczych, zastosujesz w praktyce swoją wiedzę i umiejętności. Podejmij wyzwanie a zmienisz spojrzenie na nurkowanie.
 • Master Scuba Diver (12 lat+) - Mistrz Nurkowania, najlepszy z najlepszych w nurkowaniu rekreacyjnym. Dołącz do elitarnej grupy nurków, którzy zdobyli duże doświadczenie i są wzorem do naśladowania. Certyfikat Master Scuba Diver to wielkie wyróżnienie i prestiż który mówi o Twoim wielkim doświadczeniu i mistrzostwie w nurkowaniu rekreacyjnym.

Specjalizacje PADI - Smak zabawy i przygody

 • Enrichted Air Diver -  wydłuż swoje limity bez dekompresyjne, zostań w wodzie dłużej, wróć do wody szybciej
 • Deep Diver - zwiększ limit głębokości do 40m ... tak jest toś tajemniczego i ekscytującego w głębinie
 • Dry Suit Diver - komfort termiczny jest bardzo ważny ... suchy skafander ochroni przed zimną wodą
 • Ice Diver - nurkowanie pod-lodowe, odkryj tajemnice zimy, poczuj się jak kosmonauta na Marsie
 • Peak Performance Buoyancy - doskonała pływalność -zużywaj mniej powietrza, zdobądź umiejętności o których nawet nie miałeś pojęcia
 • Underwater Navigator - bądź nurkiem za którym każdy chce podążać, sprawy aby Twoje wyczucie kierunku przeszło do legendy
 • Wreck Diver - nieważne czy zatopione celewo czy w wyniku wypadku, wraki otworzą Twoje fascynujace okno do przeszłości
 • Digital Underwater Photographer - wielkie WOW !!! spraw aby Twoje podwodne zdjęcia zachwycały i budziły podziw
 • Underwater Videographer - zachwyć wszystkich swoimi filmami niczym z kanału NATIONAL GEOGRAPHIC
 • Equipment Specialist - nie wiesz jak postępować w własnym sprzętem nurkowym ? - zostań Specjalistą Sprzętowym
 • Search and Recovery Diver - poznaj skuteczne metody szukania obiektów pod wodą i wydobywania ich na powierzchnię
 • Night Diver - obudź podwodny siat światłem swojej latrki i wkrocz w zupełnie nowy świat
 • Project AWARE - poznaj rafy koralowe i podwodny bajkowy świat troszkę z innej strony
 • Diver Propulsion Vehicle - "dosiądź" podwodnego skutera i odkryj dużo większe podwodne terytoria w tym samym czasie
 • AWARE Fish Identification - zaskocz wszystkich znajomościa podwodnych stworzeń

Zostań profesjonalistą

 • Divemaster - czarny pas w nurkowaniu, czyli początek profesjonalnej kariery. Chcesz motywować, być liderem ?!?! W ścisłej współpracy z instruktorem PADI będziesz doskonalić swoje umiejętności nurkowania, umiejętności ratownicze, będziesz potrafił przewidywać i łatwo rozwiązać typowe problemy. Zyskasz ogrom nurkowej wiedzy, nauczysz się zarządzania oraz nadzoru, tak aby stać się wzorem dla nurków na całym świecie. Jako Divemaster PADI, będziesz prowadzić programy Discover Local Diving (Odkryj lokalne nurkowanie), Scuba Rewiev (Powtórka z Nurkowania), Discover Scuba Diving (Odkryj nurkowanie) tzw. INTRO, będziesz organizować, prowadzić i kierować nurkowaniami, będziesz asystować instruktorowi podczas prowadzonych szkoleń. Chcesz pracować w odległym miejscu lub blisko domu w lokalnym sklepie nurkowym – przygoda na całe życie czeka na Ciebie! Divemasterzy PADI to profesjonaliści nurkowania, którzy współpracują z  najbardziej prestiżowymi resortami nurkowymi na świecie.


>> Zanurkuj ze mną już dziś <<

szczegóły, terminy... pytaj, klikaj, dzwoń ...